Imprezy plenerowe

Imprezy plenerowe

Postprzez manna » Śr cze 28, 2017 15:56

Wakacje pełną parą - bywacie na imprezach plenerowych? Ja w tym roku będę na pewno na pokazach laserowych i kilku koncertach, a Wy? :)
manna
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr cze 28, 2017 15:54

Postprzez » Śr cze 28, 2017 15:56

 

Re: Imprezy plenerowe

Postprzez Elka084 » N lis 05, 2017 19:56

Imprezy plenerowe to świetna sprawa, ale tylko na wiosnę czy w lato, kiedy pogoda dopisuje. Chociaż i wtedy jest to dość ryzykowne. Kiedy mam okazję i są odpowiednie okoliczności, to chętnie na takie imprezy chodzę. W zimie natomiast zawsze wybieram imprezy w lokalach. Akurat wielkimi krokami zbliża się Sylwester i powoli już staram sie zaplanować coś nietypowego. Widziałam nawet już ofertę na Pobyt sylwestrowy nad morzem w Primaverze w Jastrzębiej Górze - https://www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/sylwester-2017-nad-morzem/. Oferta bardzo ciekawa bo obfituje w różnego rodzaju atrakcje jak sam bal, dyskoteka, ale także pokazy filmowe oraz szybkie i piękne samochody. Znajdą sie także atrakcje dla dzieci, więc jeśli z nimi się wybierzecie to też nie będą się nudziły i miło spędzą czas :)
Elka084
 
Posty: 7
Dołączył(a): N lis 05, 2017 19:52

Re: Imprezy plenerowe

Postprzez pani.ola » Śr lut 13, 2019 13:12

Nie ma co ukrywać, ze imprezy plenerowe są najlepsze. Nie ma to jak basen, grill i zimne piwko. Zawsze to było moim marzeniem, bo od małego mieszkam w bloku i nigdy na noc takiego nie mogłam sobie pozwolić. Pojawiła si świetna okazja kupna tanio działki za miaste, wiec nie zastanawialismy sie wiele i ja wzielismy. W tym roku mamy w planach zakup domku mobilnego https://ecomobilehome.pl/, aby było gdzie spac. Juz nie moge doczekać sie lata, jak rozłozymy na naszej działce basen i bedziemy palić ognisko. Bedzie super.
pani.ola
 
Posty: 24
Dołączył(a): Pt gru 08, 2017 18:48

Postprzez » Śr lut 13, 2019 13:12

 


Powrót do rozmowy na luźne tematy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron