praca dla młodych

praca dla młodych

Postprzez marionelka » Wt sie 14, 2018 07:57

Witam, po ostartnich przejściach cierpię na coraz dłuższe cykle podczas któych nie mogę wykonywać mojej dotychczasowej pracy. Będąc pod tym względem bezsilny zaczałem od jakiegos czassu poszuikiwać nowej. Skuteczność nie jest zła bowiem praca dla młodych w naszym kraju cieszy się różnorodnym charakterem a także otwartością pracodawcy. Mam jednak wątpliwości co do branży w ktorą powinienem teraz pójść. Dotychczasowo stanowczo mnie wypaliła i nie mam jak się w niej spełniać.
marionelka
 
Posty: 59
Dołączył(a): N wrz 17, 2017 22:20

Postprzez » Wt sie 14, 2018 07:57

 

Re: praca dla młodych

Postprzez pani.ola » Wt gru 11, 2018 09:47

Jestem zdania, ze nawet młody człowiek powinien doświadczyć pracy, wtedy z pewnoscia doświadczy wartość pieniądza. Takim sposobem mój syn pojechał rok temu do pracy do Holandii, oczywiscie za pośrednictwem agencji pracy https://www.beyondresources.pl/pl/ także byłam o niego spokojna. Syn zasięgnął troche samodzielnosci, praca nie była cieżka bo w branzy ogrodniczej, jednak dzieki zariobionym pieniądzom kupił sobie latopa oraz opłacił kurs pawa jazdy. Bardzo sie cieszy, a ja jestem z niego bardzo dumna. W przyszłym roku chce znowu pojechac.
pani.ola
 
Posty: 24
Dołączył(a): Pt gru 08, 2017 18:48

Postprzez » Wt gru 11, 2018 09:47

 


Powrót do rozmowy na luźne tematy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron